tas de fleia napisał(a):

|
Według mnie to chyba najbardziej przereklamowany pomocnik w lidze. Jak na niego patrzę, od razu mam Łobo przed oczami.
|
Raczej jednak inna troszkę charakterystyka tych piłkarzy. Kupisz to taki typowy wiatrak jak Małecki, bazujący nie na technice, ale na szybkości. Za darmo na lato byłby dobrym wzmocnieniem - u Franza mógłby grać jak ulubieniec Smudy Peszko.