Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7395
Stary 27.08.2013, 23:16
No coz, ci wszyscy ktorzy tak jechali po Wisle za odpadniecie z APOELem, z perspektywy czasu powinni chyba docenic, ze tam byly chociaz te slawetne "3 minuty do awansu" i to z zespolem zdecydowanie lepszym od Rumkow, co powinny potwierdzic wyniki Steauy w fazie grupowej.

Wielu bedzie pewnie obarczalo wina za niepowodzenie defensywnych pomocnikow Legii, ale jak na moje oko, pies jest pogrzebany zupelnie gdzie indziej. Jesli chcesz osiagac sukcesy w pucharach, musisz miec minimum jednego konkretnego napastnika. A w Legii jest Marek Saganowski - 35 letni defensywny impotent, chwalony za ambicje, za gre w obronie i wszystko inne, tylko nie za gole. Oczywiscie W mocarnej polskiej lidze jeszcze pewnie nie raz strzeli do siatki jakiegos Podbeskidzia czy innego Zawiszy, ale w pucharach rzeczywistosc jest dla niego bezlitosna odkad powrocil do Warszawy. 6 meczow z w miare porzadnymi przeciwnikami (2 z Rosenborgiem, 2 z Molde i 2 ze Steaua) i bilans ZERO goli. Lipa.
Odpowiedz cytując