Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
lopez80
Junior Member
Od: 11.2010
Offline
#
7391
27.08.2013, 22:53
swieta prawda Ciastek1,zygac sie juz chcialo jak ta Legia sie podniecal caly tvn i nc+, taka napinka a tu jebnal balonik az milo
lopez80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lopez80
Znajdź inne posty napisane przez lopez80