rafkur napisał(a):

Teraz pytanie czy nie znajdą się w większej dupie niż my po szturmie na LM. Wcale bym się nie zdziwił. Kontrakty całkiem piękne, szrotu nakupione i teraz z tymi armatami na Piasta ))
?
|
Myśle ze Jacek (czysciciel)Bednarz może powoli myśleć o przeprowadzce do Warszawy