Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7383
Stary 27.08.2013, 22:28
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Teraz pytanie czy nie znajdą się w większej dupie niż my po szturmie na LM. Wcale bym się nie zdziwił. Kontrakty całkiem piękne, szrotu nakupione i teraz z tymi armatami na Piasta ))

?
Myśle ze Jacek (czysciciel)Bednarz może powoli myśleć o przeprowadzce do Warszawy
,
Odpowiedz cytując