Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7379
Stary 27.08.2013, 22:19
Wizard napisał(a):Wyświetl post
A tam stadion, wyjazd oczywiście! Śląsk zlekceważył, Legia na pewno by już tego nie powtórzyła...

Na wyjazd sprzedadzą im 100 biletów i będą otoczeni przez spedalałą hiszpańską armię w eskorcie F16 czy co oni tam mają )))
Odpowiedz cytując