AYALA napisał(a):

|
jakiś progres jest bo rok temu nawet do LE nikt sie nie dostał z Polski
|
A dwa lata temu mieliśmy 2 drużyny w grupie LE i nawet z grupy obie wyszły

Więc w Polsce to sinusoida jest, a żeby marzyć o 15 miejscu i dwóch drużynach w el. LM to trzeba grać w pucharach regularnie jak choćby Steaua w ostatnich latach
