Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7377
Stary 27.08.2013, 22:18
AYALA napisał(a):Wyświetl post
jakiś progres jest bo rok temu nawet do LE nikt sie nie dostał z Polski
A dwa lata temu mieliśmy 2 drużyny w grupie LE i nawet z grupy obie wyszły Więc w Polsce to sinusoida jest, a żeby marzyć o 15 miejscu i dwóch drużynach w el. LM to trzeba grać w pucharach regularnie jak choćby Steaua w ostatnich latach
Odpowiedz cytując