Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
7372
27.08.2013, 22:13
Wizard
napisał(a):
Awansował zespół lepszy, co nie znaczy, że dobry. Niezły - tak, ale nie wieszczę Steuale niczego więcej niż walki o 3 miejsce w grupie LM. To Legia przegrała ten dwumecz, z przeciwnikiem, który był ZDECYDOWANIE do pokonania.
Natomiast Legii z całego serca życzę wylosowania Sevilli (nie sądzę aby Śląsk powtórzył wyczyn Wisły z meczu z Saragossą, choć byłoby fajnie
), nawet jeśli by przegrali na boisku, to kibicowsko... no ciekawie
Kibicowsko? Po racach pewnie im zamkną w ....u cały stadion. Tego akurat im nie życzę ale wydaje się, że może tak być.
rafkur
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafkur
Znajdź inne posty napisane przez rafkur