Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7372
Stary 27.08.2013, 22:13
Wizard napisał(a):Wyświetl post
Awansował zespół lepszy, co nie znaczy, że dobry. Niezły - tak, ale nie wieszczę Steuale niczego więcej niż walki o 3 miejsce w grupie LM. To Legia przegrała ten dwumecz, z przeciwnikiem, który był ZDECYDOWANIE do pokonania.

Natomiast Legii z całego serca życzę wylosowania Sevilli (nie sądzę aby Śląsk powtórzył wyczyn Wisły z meczu z Saragossą, choć byłoby fajnie ), nawet jeśli by przegrali na boisku, to kibicowsko... no ciekawie
Kibicowsko? Po racach pewnie im zamkną w ....u cały stadion. Tego akurat im nie życzę ale wydaje się, że może tak być.
Odpowiedz cytując