Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7370
Stary 27.08.2013, 22:12
Piękne dni dla kibica Wisełki: najpierw pyry zmasakrowane w Krakowie, a teraz Legia wyłożyła się na ostatniej prostej przed LM. Oby tak dalej.

Szacunek dla Urbana za to, że przyznał że byli gorsi.
Odpowiedz cytując