|
Akurat Wawrzyniak i Kosecki to chyba najlepsi piłkarze w Legii dzisiaj. Czy Urban będzie potrafił dotrzeć do tych ludzi? Wątpię. Nie sprawdziło się rotowaniem składem kompletnie.
Fajnie że wszyscy teraz potrafią docenić przeciwnika, szkoda że zapomnieli tego po pierwszym meczu jak napisał kolega wyżej.
Fajnie też że teraz komentatorzy potrafią przyznać że tylko Wisła zaslugiwala na awans po dwumeczu z PAO.
|