Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
Grze Gie
Member
Od: 02.2008
Skąd: Tarnów
Offline
#
11039
27.08.2013, 22:07
http://img20.otofotki.pl/vy194_12330...502_o.jpg.html
Dobry pewniak za dobrą kasę ;p Mogłem postawić więcej.
Ostatnio edytowane przez Grze Gie : 27.08.2013 o godz. 22:09.
Grze Gie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grze Gie
Znajdź inne posty napisane przez Grze Gie