Wyświetl pojedynczy post
fidello
Senior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7363
Stary 27.08.2013, 22:01
pikey napisał(a):Wyświetl post
Teraz tylko trzeba trzymać kciuki za Legię żeby szybko zapomnieli o porażce i żądni rewanżu za niepowodzenie roznieśli najbliższego ligowego rywala
hehe, to jak wybór między dżumą a cholerą
"Przed losowaniem półfinału PP powiedział pan, że zagracie z Ruchem, i rzeczywiście tak się stało...
- Tak już w życiu bywa. Losowanie było sprawiedliwe. Uczestniczyła w nim pogodynka i ciągnęła losy bardzo dobrze"
Michał Probierz
Odpowiedz cytując