|
Teraz pytanie czy nie znajdą się w większej dupie niż my po szturmie na LM. Wcale bym się nie zdziwił. Kontrakty całkiem piękne, szrotu nakupione i teraz z tymi armatami na Piasta ))
PS Jak patrze na tego całego Leśnodorskiego z tym futrem jak porno star 80 i łańcuchem jak koń spod Pewexu plus na tą blond laskę to się tak zastanawiam kto tu robi za Rumunów?
Ostatnio edytowane przez rafkur : 27.08.2013 o godz. 22:06.
|