Wyświetl pojedynczy post
kola12
Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7361
Stary 27.08.2013, 22:01
w zasadzie mam gdzieś Naukę Jazdy (L).... traktuje ją ja Nielbę Wągrowiec, Ceramikę Paradyż itp... ładna początkowa historia (założona gdzieś przez Legionistów) potem sk...wienie itp... niech se jest... ALE NIE ZDZIERŻĘ LASKOWSKIEGO, ENGELA I INNYCH KRETYNÓW KTÓRZY CHCĄ ABYM JEJ KIBICOWAŁ!!! I też czyniłem p. Laskowski zaklęcia- nasikałem rano na zdjęcie Nauki Jazdy potem spuściłem tam gdzie Wasze miejsce...
Odpowiedz cytując