|
w zasadzie mam gdzieś Naukę Jazdy (L).... traktuje ją ja Nielbę Wągrowiec, Ceramikę Paradyż itp... ładna początkowa historia (założona gdzieś przez Legionistów) potem sk...wienie itp... niech se jest... ALE NIE ZDZIERŻĘ LASKOWSKIEGO, ENGELA I INNYCH KRETYNÓW KTÓRZY CHCĄ ABYM JEJ KIBICOWAŁ!!! I też czyniłem p. Laskowski zaklęcia- nasikałem rano na zdjęcie Nauki Jazdy potem spuściłem tam gdzie Wasze miejsce...
|