Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
7357
27.08.2013, 21:59
Teraz tylko trzeba trzymać kciuki za Legię żeby szybko zapomnieli o porażce i żądni rewanżu za niepowodzenie roznieśli najbliższego ligowego rywala
pikey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pikey
Znajdź inne posty napisane przez pikey