Skonczylo sie atakowanie LM Warzywniakami, Saganowskimi i innymi Kucharczykami. Jak dla mnie to i tak cud (Kuciak), ze Legia tak daleko zaszła i tak niewiele im zabraklo. Blad sedziego zaboli, na pewno, oj beda sie dlugo zbierac. I wcale nie jestem pewien czy w lidze tym skladem sa w stanie wygrac, co z tego, ze maja dluga lawke i z 22 ludzi do grania skoro to same sredniaki. Przewiduje niesnaski w druzynie i 3-5 miejsce na koniec. Moze nastepne MP za kolejne 5 lat
