adam_09 napisał(a):

|
chciałem powiedzieć, że jakby Steaua chciała to by wcisnęła spokojnie jeszcze ze 2 bramy jakby wcześniej był jakiś smród. Przecież oni drugą połowę całkowicie odpuścili, grając Stojanova.
|
to fakt, że te przetrzymywanie piłki w narożnikach też nie miałoby miejsca, tylko by cisnęli i nie wypuścili awansu z ręki. Mam nadzieję, że z Legią stanie się to, co z nami po Apoelu - powietrze zejdzie i się nie pozbierają