Wyświetl pojedynczy post
fidello
Senior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7351
Stary 27.08.2013, 21:52
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
chciałem powiedzieć, że jakby Steaua chciała to by wcisnęła spokojnie jeszcze ze 2 bramy jakby wcześniej był jakiś smród. Przecież oni drugą połowę całkowicie odpuścili, grając Stojanova.
to fakt, że te przetrzymywanie piłki w narożnikach też nie miałoby miejsca, tylko by cisnęli i nie wypuścili awansu z ręki. Mam nadzieję, że z Legią stanie się to, co z nami po Apoelu - powietrze zejdzie i się nie pozbierają
"Przed losowaniem półfinału PP powiedział pan, że zagracie z Ruchem, i rzeczywiście tak się stało...
- Tak już w życiu bywa. Losowanie było sprawiedliwe. Uczestniczyła w nim pogodynka i ciągnęła losy bardzo dobrze"
Michał Probierz
Odpowiedz cytując