Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
fidello
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...
Offline
#
7345
27.08.2013, 21:47
tak czy owak, wracamy znowu do rzeczywistości, a zwłaszcza legioklakierzy
)
"Przed losowaniem półfinału PP powiedział pan, że zagracie z Ruchem, i rzeczywiście tak się stało...
- Tak już w życiu bywa. Losowanie było sprawiedliwe. Uczestniczyła w nim pogodynka i ciągnęła losy bardzo dobrze"
Michał Probierz
fidello
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fidello
Znajdź inne posty napisane przez fidello