Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7344
Stary 27.08.2013, 21:47
po tym meczu widać jaka dzieli przepaść mistrza polski od drużyny rumuskiej, ogromna przepaść wynik zaburza pogląd na to co działo sie na boisku absolutna dominacja Steauy, techika cwaniactwo taktyka kultura gry zimna głowa wszystko czego brakowało Legii, gdyby chociaż przez chwilę był zagrożony awans Steauy dorzucili by tyle bramek ile było potrzeba, wogule nie zmęczyli się specjalnie człapiąc sobie po boisku w warszawie

tu nie było grama przypadku
Odpowiedz cytując