|
po tym meczu widać jaka dzieli przepaść mistrza polski od drużyny rumuskiej, ogromna przepaść wynik zaburza pogląd na to co działo sie na boisku absolutna dominacja Steauy, techika cwaniactwo taktyka kultura gry zimna głowa wszystko czego brakowało Legii, gdyby chociaż przez chwilę był zagrożony awans Steauy dorzucili by tyle bramek ile było potrzeba, wogule nie zmęczyli się specjalnie człapiąc sobie po boisku w warszawie
tu nie było grama przypadku
|