|
Powiem szczerze, jak Nowa Legia chce awansować do LM to musi wyłożyć na transfery najpierw z 5 mln euro, albo liczyć na szczę¶cie co 18 lat w losowaniu. Los nie pozwoli żeby do LM dostały sie pokraki pokroju Wawrzyniaka, Dossy Juniora czy Saganowskiego.
|