JrQ- napisał(a):

|
Bunoza, Garguła - czemu nie grali tak, gdy do nas przychodzili, jak się kontrakt kończy, to każdy nagle zaczyna zapierdalać : )
|
Dokładnie... Franek na pewno miał olbrzymi wpływ na ich dyspozycję, ale dziwnym trafem obu kończy się kontrakt
