|
Najśmieszniejsze jest to ze my w 1 meczach wygrywaliśmy (Nikozja i Panathinaikos) i jakoś nigdy medialnie nie byliśmy w LM tak głośno jak Legia po remisie w 1 meczu.
A to ze grają w Warszawie rewanż nic nie zmienia,co najwyżej zagwiżdżą pikniki jakby coś poszło nie tak pod drużynę Urbana.
Medialna bańka za 2,5 godziny mam nadzieję padnie
|