Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7313
Stary 27.08.2013, 19:06
Najśmieszniejsze jest to ze my w 1 meczach wygrywaliśmy (Nikozja i Panathinaikos) i jakoś nigdy medialnie nie byliśmy w LM tak głośno jak Legia po remisie w 1 meczu.

A to ze grają w Warszawie rewanż nic nie zmienia,co najwyżej zagwiżdżą pikniki jakby coś poszło nie tak pod drużynę Urbana.


Medialna bańka za 2,5 godziny mam nadzieję padnie
Odpowiedz cytując