Arked napisał(a):

|
Odniosłem zupełnie inne wrażenie. Dawno nie słyszałem żeby ktoś się tak zachwycał naszą grą jak Węgrzyn wczoraj.
|
ot co, teraz obejrzałem krótki skrót i ochy , achy
oby jak najdłużej
Ode mnie slowa uznania dla Miśkiewicza, za caloksztalt ale przede wszystkim za wybronienie wielu setek na przestrzeni tylu meczow.
dobry bramkarz.