Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 27.08.2013, 18:05
Arked napisał(a):Wyświetl post
Odniosłem zupełnie inne wrażenie. Dawno nie słyszałem żeby ktoś się tak zachwycał naszą grą jak Węgrzyn wczoraj.

ot co, teraz obejrzałem krótki skrót i ochy , achy

oby jak najdłużej

Ode mnie slowa uznania dla Miśkiewicza, za caloksztalt ale przede wszystkim za wybronienie wielu setek na przestrzeni tylu meczow.
dobry bramkarz.
Ostatnio edytowane przez c. : 27.08.2013 o godz. 18:15.
Odpowiedz cytując