|
Nic się jeszcze nie stało. Mecz dopiero za niedługo, a juz porażająca dyskusja.
Nie kibicuję, ani Steale ani Legii. Kibicuję Wiśle.
Przychylam się do zdania, że jak wejda to wejda ...przepierd*** to przepierd****...
(Oczywiście, myślę o... Rumunach).
Nawet nie wiem, czy mecz będę oglądał.
Za to poczytam sobie forum.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|