Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7305
Stary 27.08.2013, 17:44
Nic się jeszcze nie stało. Mecz dopiero za niedługo, a juz porażająca dyskusja.

Nie kibicuję, ani Steale ani Legii. Kibicuję Wiśle.
Przychylam się do zdania, że jak wejda to wejda ...przepierd*** to przepierd****...
(Oczywiście, myślę o... Rumunach).

Nawet nie wiem, czy mecz będę oglądał.
Za to poczytam sobie forum.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując