VanBasten napisał(a):

Ludzie ....ale wy ............ Normalnie żal .Widać , że za dużo TVN oglądacie Na jakiej podstwie ktoś twierdzi , że Smuda jest złym trenerem albo skompromitowanym trenerem ? No chyba tylko na podstawie przekazu w mediach . A ten jest idiotyczny . Oni zjedzą każdego . SMuda nie zrobił zmian to go znawcy z TVN zjedli żywcem . Smuda zrobiłby zmiany byłoby tak samo . Chcieli wszyscy zastąpić do Waldkiem i co ? I jest trzy razy gorzej ! A piepszenie o tym że Smuda spuścił Ratyzbone to juz totalna oznaka totalnego ignoranctwa i głupoty .
Ja Smude pamietam jeszcze z Widzewa i wiem jedno : to znakomity fachowiec który ma rękę do piłkarzy . Jego druzyny zawsze charowały na boisku i zawsze grały do przodu .Zawsze był presing i ambicja . A mnie to się podoba najbardziej bo znoise każdą porażkę jesli porzeciwnik był lepszy ale nasi walczyli . Nie jest w stanie zaakceptować porażek kiedy ktoś przechodzi obok meczu .
Generalnie polecam myslenie ....a nie wyrabianie sobie opini i powtarzanie głupot po "znawcach" z TVN-u .
|
Spokojnie Panie i Panowie... mamy 5 kolejek z 37 i mamy 1/8pp. Do np. pudła czy pp jeszcze kawał drogi. Nie wygraliśmy jeszcze kompletnie nic ważnego, jesteśmy na miejscu 4 po 15% dystansu. Jaki sens ma podniecenie, że Polak jest 4 po 1,5 km biegu na 10km?

W maju 2014 będzie dość dobry moment na podsumowanie czy znakomity fachowiec czy d.pa.
Bardzo się cieszę z tego co zrobił dotąd w Wiśle, co nie zmienia faktu, że nadal uważam, że ME zjebał, a z Ratyzboną się wystawił, prawda że za dobrą kasę - 13m/6pkt to nigdy i dla nikogo nie jest powód do chwały.
Raz na wozie raz pod... ot życie.
W sobotę kolejny mecz. Obyśmy byli po nim równie uradowani jak po ostatnim.
I tak dalej aż do wiosny... a wtedy... w sobotę trzeba zrobić kolejny krok ku temu
