Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7300
Stary 27.08.2013, 17:14
Tu nie chodzi o jakieś rankingi czy punkty, o pieniądze czy "odskoczeni finansowo na lata"

Tu chodzi o postrzeganie polskiej piłki i polskiej Ligi za granicą. Jeżeli polskie kluby co roku bedą się kompromitowały jak Lech w tym roku, to nikt poważny nie będzie chciał do anszej ligi przyjść. To samo z najlepszymi zawodnikami krajowymi, po co zostawać i grać w Lidze podwórkowej.

Ni mówię że trzeba komukolwiek kibicować - ale zrozumcie - jesteś tak silny jak silni/liczni są twoi wrogowie. Wisła będzie silna w Europie jeżeli cała polska liga będzie silna. I wtedy nie trudno będzie do nas sprowadzić porządnych piłkarzy.
Odpowiedz cytując