Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
9286
27.08.2013, 16:55
chciałem kupić bilet na czwartkowy mecz Śląska, ale bilet jest za filarem (ograniczona widoczność), ktoś się orientuje czy podczas takiego meczu w LE można swobodnie iść pod jakieś barierki i stać tam cały mecz? bilet nie jest na młyn niestety
Pieśń zwycięstwa Armii Białej Gwiazdy
licoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do licoo
Znajdź inne posty napisane przez licoo