Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
alarazboy1
Member
Od: 07.2010
Offline
#
7297
27.08.2013, 16:53
ja obejrze ten mecz bez zadnego cisnienia....wejda to wejda ...przepierd*** to przepierd****...moim zdaniem dla Wisly nie bedzie to mialo absolutnie zadnego znaczenia.....
alarazboy1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do alarazboy1
Znajdź inne posty napisane przez alarazboy1