Wyświetl pojedynczy post
alarazboy1
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7297
Stary 27.08.2013, 16:53
ja obejrze ten mecz bez zadnego cisnienia....wejda to wejda ...przepierd*** to przepierd****...moim zdaniem dla Wisly nie bedzie to mialo absolutnie zadnego znaczenia.....
Odpowiedz cytując