|
Ja czuję, że niestety wejdą. Ale to ile razy my wtopiliśmy, to nasz wina. Nie wydaje mi się, żeby po awansie nam odjechali. Czy Artmedia Petrżałka komuś odjechała? Albo inne jednorazowe wynalazki z innych krajów?
Romario - o Goleador!
Ja, LAW, nigdy do Barcy
|