Wyświetl pojedynczy post
LAW
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7295
Stary 27.08.2013, 16:46
Ja czuję, że niestety wejdą. Ale to ile razy my wtopiliśmy, to nasz wina. Nie wydaje mi się, żeby po awansie nam odjechali. Czy Artmedia Petrżałka komuś odjechała? Albo inne jednorazowe wynalazki z innych krajów?
Romario - o Goleador!
Ja, LAW, nigdy do Barcy
Odpowiedz cytując