Wyświetl pojedynczy post
LAW
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 27.08.2013, 16:37
Taaaak. Od czasu odpadnięcia z Apoelem miałem "wiślacki" dół. Ten mecz super był. Ale nie wolno się napalać i odpuszczać (to ostatnie do piłkarzy).
Romario - o Goleador!
Ja, LAW, nigdy do Barcy
Odpowiedz cytując