Temat
:
[5 kolejka] WISŁA Kraków - Lech Poznań, 25 sierpnia, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
LAW
Senior Member
Od: 08.2004
Offline
#
146
27.08.2013, 16:37
Taaaak. Od czasu odpadnięcia z Apoelem miałem "wiślacki" dół. Ten mecz super był. Ale nie wolno się napalać i odpuszczać (to ostatnie do piłkarzy).
Romario - o Goleador!
Ja, LAW, nigdy do Barcy
LAW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LAW
Znajdź inne posty napisane przez LAW