|
Czytanie ze zrozumieniem trudna rzecz jak widać. Nikt Ci nie broni cieszyć się z sukcesu Legii jeżeli jej w tym meczu kibicujesz, bardziej chodzi o pajacowanie które sam wymieniłeś w środku swojego posta. Każdy robi według swojego sumienia,ale jakiś poziom dyskusji trzymajmy a nie przekrzykiwanie się że " Legia wygrywa hurra dostaniemy 0,00001 pkt do rankingu uefa" "Urban to jest gość,Walter to jest gość nie to co u nas" albo "Co ta nauka jazdy gra, z taką grą 7egia ma pewny spadek" itp itd durne wpisy o merytoryce równej komentarzom na you tubie czy innych interiach.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|