Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3220
Stary 27.08.2013, 14:51
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Sam jestem kibicem Wisły od kilkunastu lat i nie darzę sympatią Legii, ale dzisiaj wyjątkowo będę im kibicował.
Mniejsza o to, zdecydowałem się tutaj napisać, gdyż jestem oburzony narzucaniem przez moderatorów tego co i jak mam myśleć.
Macie pilnować porządku, a nie narzucać własne poglądy.
Bez odbioru.
Piszę tutaj, żeby był porządek. Zgadzam się z komentarzem powyżej co do narzucania przez moderatorów określonego podejścia do występów zespołów z polskiej ekstraklasy w europejskich pucharach. Jestem podobnie oburzony, choć w odróżnieniu od autora powyższego komentarza, moje sympatie w dzisiejszym meczu będą jak najdalej od Legii. Dlaczego ja i Hives nie możemy sobie o różniących nas kwestiach kulturalnie dyskutować na forum?
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując