|
Jestem tego samego zdania, co moderator wyżej.
Temat będzie dzisiaj (a także w najbliższych dniach) pod ścisłą kontrolą, a kary za łamanie regulaminu i prowokacje, będą nieuchronne.
"Kibiców" drużyny z Warszawy zapraszam na forum Onetu
W ogóle, żeby było trzeba o tym pisać?
Succes Stelei!
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|