Witam.
Kilka słów od moderatora, przed podobno ''najważniejszym'' dniem w polskiej piłce.
Po pierwsze.
Znajdujemy się na forum kibiców Wisły Kraków a nie sympatyków polskiej piłki kopanej w wykonaniu innych drużyn niż zgody Wisły Kraków. To, że taki temat na tym forum istnieje nie jest jednoznaczne z tym, że należy się tu za przeproszeniem ''spuszczać'' nad postawą innych polskich drużyn reprezentujących Polskę na arenie międzynarodowej.
Po drugie.
Dyskusja w tym temacie ma być rzeczowa i poparta faktami, argumentami. To nie jest miejsce na personale wycieczki i przekrzykiwanie się nawzajem.
Po trzecie.
Nikt z Warszawy, Poznania czy innego Lubina nie trzymał za nas kciuków w walce o LM. Więc nie na miejscu są komentarze typu: ''Dla dobra polskiej piłki Legia powinna awansować'', i że ''trzeba być patriotą i dopingować Legię'' - owszem trzeba być patriotą a w tym wypadku lokalnym kibicując Wiśle Kraków ( i jej zgodom).
Po czwarte.
Każda prowokacja ze strony gości na tym forum jak i kibiców Wisły Kraków skutkuje banem.
Dziękuje.
W razie wątpliwości zapraszam tutaj:
Pytania do moderatorów