Galonek napisał(a):

|
Ciekawa opinia o Wilku po debiucie. Za stroną oficjalną Depor: "Trudno cokolwiek powiedzieć o nowym piłkarzu z Polski, skoro praktycznie kilka razy dotknął piłkę".
|
... skoro nie napisal naweti, że biegał jak szalony i walczył na całego... to debiut raczej zupełnie słaby