Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8830
Stary 27.08.2013, 14:05
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Ciekawa opinia o Wilku po debiucie. Za stroną oficjalną Depor: "Trudno cokolwiek powiedzieć o nowym piłkarzu z Polski, skoro praktycznie kilka razy dotknął piłkę".
... skoro nie napisal naweti, że biegał jak szalony i walczył na całego... to debiut raczej zupełnie słaby
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując