Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7279
Stary 27.08.2013, 13:32
Czy Legia jak awansuje odskoczy Nam na lata ? Hmmm... ze Ziliną co ją Hapal trenował albo z Debreczynem na Węgrzech tak nie było mimo że grały w LM.Jak Steaua bedzie tak nieskuteczna jak w pierwszym meczu to niestety Legia awansuje
Ostatnio edytowane przez AYALA : 27.08.2013 o godz. 13:50.
Odpowiedz cytując