Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7277
Stary 27.08.2013, 13:12
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Przestańcie pierd.... bzdury, zaraz się zacznie kibicowanie parchom
Polskiej piłce mogę pokibicować jak będzie grała reprezentacja. Piłka klubowa to inna historia. To wszystko z prostego powodu... z zazdrości ewentualnej... że coś o czym marzymy od tak dawna i czego kilka razy byliśmy naprawdę blisko może się przytrafić komuś kogo specjalną sympatią nie darzę. Ot i tyle.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując