Kocur napisał(a):

|
Przestańcie pierd.... bzdury, zaraz się zacznie kibicowanie parchom
|
Polskiej piłce mogę pokibicować jak będzie grała reprezentacja. Piłka klubowa to inna historia. To wszystko z prostego powodu... z zazdrości ewentualnej... że coś o czym marzymy od tak dawna i czego kilka razy byliśmy naprawdę blisko może się przytrafić komuś kogo specjalną sympatią nie darzę. Ot i tyle.