Grantar napisał(a):

końcu Jova wywalił piłkę na aut.
- w drugiej połowie strzał Trałki z wolnego przez gapiostwo Miska mógł się zakończyć bramką
|
Akurat to jest bardziej wina graczy z pola, bo wiadomo, że w takich sytuacjach trzeba stanąć przed piłką, żeby uniemożliwić szybkie wykonanie rzutu wolnego.