Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7275
Stary 27.08.2013, 12:37
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
Nieważne kto z jakiego miasta jest, kto komu kibicuje w lidze, ważne żeby polska drużyna grała w LM. Ludzie nie zapominajcie że z tego co ugra teraz Legia, Wisła będzie korzystała przez lata, więc głupotą jest życzyć im porażek...
Napewno finansowo odskoczy na dobrych parę lat jeśli awansuje. A ile jest pkt do rankingu krajowego za awans do LM ? Jeśli wogóle coś jest.
Edit: Wynik na dziś 0:1 ( gol strzelony w końcówce meczu , L gra na bezbramkowy remis )
Powód: wynik
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 27.08.2013 o godz. 12:45.
Odpowiedz cytując