marcin19876 napisał(a):

|
Nieważne kto z jakiego miasta jest, kto komu kibicuje w lidze, ważne żeby polska drużyna grała w LM. Ludzie nie zapominajcie że z tego co ugra teraz Legia, Wisła będzie korzystała przez lata, więc głupotą jest życzyć im porażek...
|
Napewno finansowo odskoczy na dobrych parę lat jeśli awansuje. A ile jest pkt do rankingu krajowego za awans do LM ? Jeśli wogóle coś jest.
Edit: Wynik na dziś 0:1 ( gol strzelony w końcówce meczu , L gra na bezbramkowy remis )