Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 27.08.2013, 07:01
Valandil napisał(a):Wyświetl post
Misiek na 9 nie na 7.
No nie ... jak zawsze bronie Miśkiewicza tak w tym meczu popełnił kilka błędów; np:
- w 1 połowie chyba Jovanovic "błagał" go by wyszedł do toczącej się w stronę bramki piłki a Misiek stał ... w końcu Jova wywalił piłkę na aut.
- w drugiej połowie strzał Trałki z wolnego przez gapiostwo Miska mógł się zakończyć bramką
- jeden niewymuszony wykop w trybuny ....
więc 7 nie 9
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując