|
Ja zapamiętałem jedno zdanie Węgrzyna z pierwszej połowy. "To jest przepaść co prezentuje Wisła w porównaniu do zeszłego sezonu z tymi samymi zawodnikami , brawo dla trenera Smudy "
akurat jego komentarz w tym meczu , poza kilkoma fragmentami w 2 połowie gdzie widział ogromną przewagę Lecha mi się podobał
|