Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 26.08.2013, 21:15
Ja zapamiętałem jedno zdanie Węgrzyna z pierwszej połowy. "To jest przepaść co prezentuje Wisła w porównaniu do zeszłego sezonu z tymi samymi zawodnikami , brawo dla trenera Smudy "

akurat jego komentarz w tym meczu , poza kilkoma fragmentami w 2 połowie gdzie widział ogromną przewagę Lecha mi się podobał
Odpowiedz cytując