Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1546
Stary 26.08.2013, 20:29
arti napisał(a):Wyświetl post
Trzymam kciuki za dojechanie do zimy na takim miejscu żeby BC wywiązał się ze swojej obietnicy.
Zima zimą, ale już teraz bardzo by się przydało uzupełnić kadrę 1-2-3 sensownymi grajkami.
21 kolejek + PP...
dokładnie już zostało 16 kolejek i 1 spotkanie w PP . Nie przesadzajmy . To nie jest dawka śmiertelna . Damy radę z tym co jest . Ławkę mamy wąską , ale przynajmniej będziemy miec pewność czy Nalepa , Stolarski , Uryga , Fryc , Szewczyk czy Boguski mogą dać cokolwiek rozsądnego drużynie. I tak na wiosnę rozegra się najważniejsza część sezonu i można w niej wszystko stracić lub wszystko nadrobić .

Fajny wywiad ze Smudą , przynajmniej wiadomo że oryginalny po wstawkach bez cenzury

na transfery się nie napalam , ale na wizję dalszej ciężkiej pracy owszem , będzie dobrze
Odpowiedz cytując