|
Informacja z forumwisla dla tych co mysleli, że po sprzedazy Marcelo przez PSV do Hannoveru zyskamy jakis %
Po transferze Marcelo z PSV do Hannoveru 96, niektórzy kibice Wisły zaczęli już liczyć na kogo Wisła wyda te mityczne 20% od kwoty transferu Brazylijczyka, które miało trafić do Wisły. Mityczne, miało trafić, te słowa to nie przypadek, gdyż żadna kwota z tytułu transferu tego obrońcy do Wisły nie trafi. Wszystkim wydawało się, że Wisła ten procent sobie zagwarantowała, a to okazało się nie do końca nieprawdą. Procenty były, ale trafiłyby do Wisły, gdyby PSV odniosło sukces w lidze holenderskiej (mistrzostwo) oraz w Lidze Mistrzów. Niestety w ostatnich latach monopol na zdobywania mistrzostwa przejął Ajax i w takim wypadku Wisła nie zarobi ani grosza.
|