szprotson napisał(a):

ogolnie to chce go nie slyszec.
sluchając meczu nie patrzac w ekran mialem wrazenie ze slucham Barcelony (Lech) grajacej z Numancią (my)
|
Odniosłem zupełnie inne wrażenie. Dawno nie słyszałem żeby ktoś się tak zachwycał naszą grą jak Węgrzyn wczoraj.