|
Też jestem raczej spokojny o grę Ostoji . Jak dla mnie to conajmniej 2 razy lepszy zawodnik od Wilka , może nie w odbiorze , ale w kulturze gry, wyprowadzeniu piłki ii inteligencji boiskowej na pewno . Może i aklimatyzacja w drużynie i w lidze przebiega dłużej , ale nie jest to całkowicie przypadkowy zawodnik . Po tym sezonie (może po rundzie jesiennej ) i tak ta pozycja wymaga wzmocnienia klasowym zawodnikiem , ale i Ostoja jest dobry jako alternatywa gwarantując poziom powyżej przeciętnej .
Jedyne czego bym oczekiwał to w tym momencie od Smudy to rotacja składem, bo Nalepa ma papiery na lepszego defensywnego zawodnika , ale brak mu na razie na pewno doświadczenia i ogrania na wysokim poziomie .
|