Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1540
Stary 26.08.2013, 17:15
Smuda to archetypowy trener na czas przejściowy. Jego pomysł na prowadzenie zespołu najczęściej wypala się po około dwóch latach i od tego momentu gra siada, aż do przyjścia nowego szkoleniowca, przy którym zespół odzyskuje radość z gry w piłkę. Normą są też słabe wiosny po wypracowaniu jesienią dobrej pozycji w lidze. Czas pokaże jak to będzie wyglądało tym razem.

Franz na fali, będąc w dobrej formie, to ligowa czołówka trenerów. Patrząc na ostatnie mecze Wisły wierzę, że on może w Krakowie na ten poziom wrócić, choć wciąż czuję że i tak będę naprawdę zaskoczony jeśli w tym sezonie, tą kadrą, ugramy coś więcej niż bezpieczny środek tabeli. Skoro trudno ocenić o co będziemy grali w tym sezonie, nie widzę większego sensu w wybieganiu myślami w dalszą przyszłość.
Odpowiedz cytując