Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 26.08.2013, 16:46
comek napisał(a):Wyświetl post
Tylko jest mały problem, bo może Sarki w Wiśle Smudy jest mało widoczny, ale w tej chwili nie ma zawodnika za niego. Boguski wszedł w meczu z Lechem i nic nie pokazał, obijał się tylko o obrońców, widać, że jest bez formy, ale kiedy on ją miał.
Boguski nie ma formy, a prawie zaliczył dwie asysty. Wczoraj wszedł do środka przeszkadzać i moim zdaniem wywiązał się z zadań. Sarki to mu może buty glancować. Po Śląsku wszyscy wieszali na nim psy, że spieprzył setkę, a setkę to miał wczoraj Chrapek, Garguła, Sarki i nie widzę lamentów. Wiadomo wynik inny, ale to nie powinno wpływać na oceny boiskowych zachowań.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując