comek napisał(a):

|
Tylko jest mały problem, bo może Sarki w Wiśle Smudy jest mało widoczny, ale w tej chwili nie ma zawodnika za niego. Boguski wszedł w meczu z Lechem i nic nie pokazał, obijał się tylko o obrońców, widać, że jest bez formy, ale kiedy on ją miał.
|
Boguski nie ma formy, a prawie zaliczył dwie asysty. Wczoraj wszedł do środka przeszkadzać i moim zdaniem wywiązał się z zadań. Sarki to mu może buty glancować. Po Śląsku wszyscy wieszali na nim psy, że spieprzył setkę, a setkę to miał wczoraj Chrapek, Garguła, Sarki i nie widzę lamentów. Wiadomo wynik inny, ale to nie powinno wpływać na oceny boiskowych zachowań.