comek napisał(a):

Tylko jest mały problem, bo może Sarki w Wiśle Smudy jest mało widoczny, ale w tej chwili nie ma zawodnika za niego. Boguski wszedł w meczu z Lechem i nic nie pokazał, obijał się tylko o obrońców, widać, że jest bez formy, ale kiedy on ją miał.
może Stolarski? Ale też nie jestem pewien czy sobie poradzi, na pewno będzie bardziej zapierdalał niż Boguski. Zobaczymy jak wkomponuje się do zespołu Mateus Lima Cruz, jeśli będzie dobry, to pewnie zagra na boku, bo Brożka raczej ze składu nie wygryzie.
Szczerze? jest dobrze, ale może być lepiej. Jeśli wygrają za tydzień z pogonią w Szczecinie, a to będzie trudny wyjazd, to naprawdę uwierzę, że możemy coś zdziałać na jesień, jeśli oczywiście unikną kontuzji, bo ławka jest słaba.
|
Smuda już pokazał meczem ze Śląskiem Wrocław, że potrafi nawet posadzić Sarkiego i Małeckiego na ławce (jedynych nominalnych skrzydłowych) i zmienić drugą linie.
Bądź co bądź ale może to jest nasz sposób na mecze wyjazdowe w tym sezonie, zdjęcie Małeckiego/Sarkiego z pierwszego składu kosztem np. Nalepy czy Boguskiego i zagęszczenie środka pola?
Teraz to czysta spekulacja i domysły zobaczymy jak Smuda zestawi zespół w sobotę, bo coś czuje że Sarki ''za karę'' pogrzeje ławę w tym meczu.