Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 26.08.2013, 16:20
comek napisał(a):Wyświetl post
Tylko jest mały problem, bo może Sarki w Wiśle Smudy jest mało widoczny, ale w tej chwili nie ma zawodnika za niego. Boguski wszedł w meczu z Lechem i nic nie pokazał, obijał się tylko o obrońców, widać, że jest bez formy, ale kiedy on ją miał.

może Stolarski? Ale też nie jestem pewien czy sobie poradzi, na pewno będzie bardziej zapierdalał niż Boguski. Zobaczymy jak wkomponuje się do zespołu Mateus Lima Cruz, jeśli będzie dobry, to pewnie zagra na boku, bo Brożka raczej ze składu nie wygryzie.

Szczerze? jest dobrze, ale może być lepiej. Jeśli wygrają za tydzień z pogonią w Szczecinie, a to będzie trudny wyjazd, to naprawdę uwierzę, że możemy coś zdziałać na jesień, jeśli oczywiście unikną kontuzji, bo ławka jest słaba.
No cóż w końcu mecz który się oglądało z przyjemnością. Nie ma co popadać w huraoptymizm ale stonowany optymizm jest na miejscu.

Może Fryc za Sarkiego zawsze jak gra to się dobrze podłącza do gry?
Odpowiedz cytując