Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 26.08.2013, 16:09
Sebak napisał(a):Wyświetl post
Michał Miśkiewicz (7) - Kolejny bardzo dobry występ bramkarza Wisły. W spotkaniu z Jagiellonią Białystok nie zachwycił, ale dzisiaj odkupił swoje wszystkie winy i tak jak w pierwszych meczach sezonu kilkakrotnie uratował Wisłę przed stratą gola.

Łukasz Burliga (9) - Chyba najlepszy występ tego zawodnika w całym jego piłkarskim życiu. Był wszędzie, gdzie tego wymagała sytuacja. Wyróżniał się zarówno w ofensywie, gdzie wywalczył rzut karny, a także w obronie, gdzie dzięki swojej waleczności wygrywał wszystkie pojedynki. Jak będzie grał tak dalej, to Paweł Stolarski długo się nie podniesie z ławki.

Arkadiusz Głowacki (8) - "Głowa" wrócił do życiowej formy. Od początku sezonu nie do zdarcia, nie myli się, dobrze ustawia partnerów w obronie. Obyśmy jak najdłużej mogli oglądać tak dobrze grającego kapitana Wisły.

Marko Jovanović (7) - Dobry występ, ale bez fajerwerków. Zanotował kilka ważnych odbiorów, ale parę razy był ogrywany przez Teodorczyka. Służy mu gra w parze w obronie z Głowackim.

Gordan Bunoza (7) - Od początku tego sezonu, trudno go poznać. Świetnie prezentuje się w defensywie, znakomicie w ofensywie, gdzie swoimi rajdami sprawia wiele problemów rywalom. Bardzo szybki i silny, asekuruje swoich kolegów.

Patryk Małecki (6) - Kilka udanych rajdów, dobra współpraca na boku z Bunozą, ale też kilka niewymuszonych zagrań, strat i podań nie w tempo. Jest sporo do poprawy, ale z meczu na mecz "Mały" wydaje się wracać do swojej optymalnej dyspozycji.

Ostoja Stjepanović (5) - Od początku sezonu nie przekonuje. Głupie faule, żółta kartka, sporo strat i mało udanych zagrań. Strasznie niewidoczny, unikał gry. Słaby występ Macedończyka. Brakuje w tym miejscu Radosława Sobolewskiego.

Łukasz Garguła (9) - Wielokrotnie przez kibiców Wisły Kraków był kojarzony jedynie z ostentacyjnym żuciem gumy. Od tego sezonu się to zmieniło i pod skrzydłami Franciszka Smudy przeszedł prawdziwą metamorfozę. Kieruję grą, prostopadle podaje do swoich kolegów, a na dodatek zdobywa gole. Wrócił do swojej dyspozycji z Bełchatowa.

Michał Chrapek (8) - Nie bez powodu od lat można było słyszeć informacje o jego wielkim talencie. Teraz tylko udowadnia, że ludzie na jego temat kłamstw nie mówili i kieruje grą "Białej Gwiazdy". Prawdziwy reżyser i przywódca drużyny, mimo tak młodego wieku. Świetny mecz Chrapka.

Emmanuel Sarki (6) - Szarpał na skrzydle, starał się, biegał, ale często zapominał o założeniach taktycznych i powrotach do obrony. Zmarnował również stuprocentową sytuację, zbyt mocno wypuszczając sobie futbolówkę. Do poprawy.

Paweł Brożek (8) - Dobry mecz napastnika Wisły. Zdobył swoją dziesiątą bramkę w meczach rozgrywanych przeciwko Lechowi, sporo biegał, pokazywał się partnerom do gry i miał kilka sytuacji, aby dołożyć kolejną bramkę.

Rezerwowi:

Rafał Boguski (5) - To on był w ogóle na boisku? Bardzo niewidoczny, wszedł za Emmanuela Sarkiego i rzadko był przy piłce. Widać, że odczuwa jeszcze skutki kolejnej swojej kontuzji.

Michał Nalepa i Patryk Fryc grali zbyt krótko, aby można ich ocenić.

http://ekstraklasa.net/wisla-krakow/...f1dac64398cbd0
No, chyba trochę jednak za wysokie te oceny trochę
Np. Sarki moim zdaniem lepiej niż Mały nie zagrałm a nawet gorzej. Choć fakt, ze forma ich obu na kolana nie powala. Potrzeba kogoś, kto wprowadziłby rywalizację na ich pozycji. Fajnym pomysłem zdaje się być wprowadzenie na prawe skrzydło Stolara.
Odpowiedz cytując