|
Szprotson podjedź sobie tam na Kościuszki,ja też uja o tym wiedziałem i tam facet dopiero dobrze mi wytłumaczył co i jak. Ja tak samo do służbówki kupowałem,bo po Kraku wiadomo nie potrzeba.
Na dysku masz standardowo mape Mio. Urządzenie chyba odblokowują,żeby czytało wszystkie możliwe mapy z karty pamięci i po prostu na karte pamięci wgrają Ci mapę jaka tylko bedziesz chciał.
W moim przypadku Automape-na Polskę najlepsza
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 26.08.2013 o godz. 15:34.
|